Živě

Karlovarský obránce Šafář po operaci přerušil kariéru

13. července 2020 14:34 - Karlovy Vary
(Aktualizováno: 13. července 2020 15:05)

Karlovarský hokejový obránce Ondřej Šafář se podrobil operaci kolena a dočasně přerušil kariéru. Čtyřiadvacetiletý bývalý mládežnický reprezentant s klubem zahájil letní přípravu, ale kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům a po chirurgickém zákroku se dohodl s Energií na ukončení smlouvy k poslednímu červnu.

 

Twitter@hokejkv

"Kariéru končit úplně nechci. Prognóza od doktorů je 50 na 50, tak věřím, že když to bude dobré, že třeba za rok bych se mohl někde objevit a ještě si zkusil zahrát," řekl Šafář klubovému webu. "Energie přichází nejen o výtečného defenzivního obránce, ale také o neústupného bojovníka a dříče, který na ledě nic nevypustil," uvedl klub v prohlášení.

Hráč s 38 starty v národním dresu v mládežnických kategoriích debutoval v extralize v sezoně 2014/15 a od té doby v nejvyšší soutěži odehrál za Karlovy Vary 74 utkání, v nichž zaznamenal jeden gól a tři asistence. Průběžně také hostoval v nižších soutěžích v Litoměřicích, Jihlavě, Kadani a v posledních letech v nedalekém Sokolově.

"Vedení klubu, trenéři i spoluhráči přejí Ondřejovi brzké uzdravení a úspěšnou rehabilitaci," dodává karlovarský klub.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..