Rubriky:

Tipsport extraliga

Nováček hokejové extraligy mění svůj název!

24. srpna 2020 11:37 - Praha

Po sedmi sezonách strávených v tuzemské druhé nejvyšší soutěži se hokejistům Českých Budějovic podařilo vrátit do extraligy a do její nadcházející sezony půjdou i se změněným názvem klubu. Jihočeši už nebudou ČEZ Motor České Budějovice, jak tomu bylo od roku 2013 v Chance lize, ale Madeta Motor České Budějovice. Klub o tom informoval na svých oficiálních stránkách.

 

www.hcmotor.cz

„Jsme nesmírně rádi, že právě společnost Madeta, která byla u znovuzrození Motoru v roce 2013, ani v této těžké době neváhala navýšit svůj příspěvek pro náš klub a bude naším generálním partnerem," uvedl po podepsání nové smlouvy prezident hokejového klubu Roman Turek s tím, že česká potravinářská firma zabývající se zpracováním mléka a výrobou mléčných výrobků navýší svůj příspěvek hokejovým Českým Budějovicím a stává se jejich novým generálním partnerem.

„Když mě v roce 2013 oslovili bývalí hokejisté, kteří znovuzakládali Motor, uvěřil jsem tomu, že jimi nastíněná cesta je správná. S postupem to sice trvalo o něco déle, než jsme tehdy čekali, ale nakonec se podařilo vrátit hokej v Českých Budějovicích na výsluní. Madeta byla u toho a jsem rád, že po postupu bude ještě blíž," prohlásil majitel a generální ředitel potravinářské firmy Milan Teplý.

„Pan ředitel Teplý od počátku spolupráce sliboval, že po případném postupu svou podporu opět zvýší. Své slovo splnil a my jsme hrdí na to, že se Madeta objeví i v názvu klubu," dodal generální manažer hokejových Českých Budějovic Stanislav Bednařík.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..