Živě

Zraněný Ručinský bude Litvínovu chybět asi dva týdny

5. ledna 2011 12:24 - LITVÍNOV

Hokejisté Litvínova se budou muset přibližně dva týdny obejít bez pomoci útočníka Martina Ručinského. Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa si v nedělním zápase v Karlových Varech poranil rameno, úterní vyšetření však naštěstí pro severočeský klub ukázalo, že zranění není vážné.

 

Libor Zavoral, ČTK

"Jde spíš o celkové a bolestivé pohmoždění. Doufám, že se to bude rychle hojit, leden je pro nás nejdůležitější měsíc," uvedl Ručinský na oficiálním internetovém webu klubu. Před vyšetřením na magnetické rezonanci v pražské střešovické nemocnici se přitom bál, že by se mohlo jednat o vážnější zranění. "Ale nic neprasklo, nepřetrhlo se," oddechl si.

Devětatřicetiletý útočník patří mezi nejproduktivnější hráče Benziny, která aktuálně bojuje o postup do předkola play off. Po svém příchodu ze Sparty odehrál 23 zápasů, ve kterých nasbíral dvacet bodů za devět branek a jedenáct asistencí. V tabulce klubové produktivity je čtvrtý.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..