Živě

Zlínští hokejisté Hamrlík, Linhart a Důras prodloužili smlouvy

5. ledna 2011 13:44 - ZLÍN

Tři důležití hráči extraligového hokejového týmu PSG Zlín Martin Hamrlík, Tomáš Linhart a Michal Důras prodloužili s moravským klubem smlouvy. Obránci Hamrlík a Linhart se s vedením Beranů dohodli na další spolupráci již v průběhu vánočních svátků, Důras podepsal nový kontrakt dnes.

 

Jan Sokol, ČTK

"V nejbližších dnech budeme jednat i s dalšími hokejisty, o které máme zájem. Konkrétně s kapitánem Jaroslavem Balaštíkem a Ivanem Rachůnkem," nastínil plány klubového vedení generální manažer Miroslav Michalovský.

Zlín v minulých dnech uplatnil opci i na brankáře Tomáše Dubu, který tak bude dres aktuálně pátého týmu extraligy oblékat až do konce sezony. Duba ve Zlíně hostuje z Třince.

Sedmatřicetiletý Hamrlík podepsal smlouvu na příští sezonu, jeho o jedenáct let mladší spoluhráč z obranné dvojice Linhart uzavřel kontrakt do roku 2013. Do stejného data se Zlínu upsal i Důras.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..