Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Zlínští hokejisté Hamrlík, Linhart a Důras prodloužili smlouvy

5. ledna 2011 13:44 - ZLÍN

Tři důležití hráči extraligového hokejového týmu PSG Zlín Martin Hamrlík, Tomáš Linhart a Michal Důras prodloužili s moravským klubem smlouvy. Obránci Hamrlík a Linhart se s vedením Beranů dohodli na další spolupráci již v průběhu vánočních svátků, Důras podepsal nový kontrakt dnes.

 

Jan Sokol, ČTK

"V nejbližších dnech budeme jednat i s dalšími hokejisty, o které máme zájem. Konkrétně s kapitánem Jaroslavem Balaštíkem a Ivanem Rachůnkem," nastínil plány klubového vedení generální manažer Miroslav Michalovský.

Zlín v minulých dnech uplatnil opci i na brankáře Tomáše Dubu, který tak bude dres aktuálně pátého týmu extraligy oblékat až do konce sezony. Duba ve Zlíně hostuje z Třince.

Sedmatřicetiletý Hamrlík podepsal smlouvu na příští sezonu, jeho o jedenáct let mladší spoluhráč z obranné dvojice Linhart uzavřel kontrakt do roku 2013. Do stejného data se Zlínu upsal i Důras.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..