Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlínští hokejisté Hamrlík, Linhart a Důras prodloužili smlouvy

5. ledna 2011 13:44 - ZLÍN

Tři důležití hráči extraligového hokejového týmu PSG Zlín Martin Hamrlík, Tomáš Linhart a Michal Důras prodloužili s moravským klubem smlouvy. Obránci Hamrlík a Linhart se s vedením Beranů dohodli na další spolupráci již v průběhu vánočních svátků, Důras podepsal nový kontrakt dnes.

 

Jan Sokol, ČTK

"V nejbližších dnech budeme jednat i s dalšími hokejisty, o které máme zájem. Konkrétně s kapitánem Jaroslavem Balaštíkem a Ivanem Rachůnkem," nastínil plány klubového vedení generální manažer Miroslav Michalovský.

Zlín v minulých dnech uplatnil opci i na brankáře Tomáše Dubu, který tak bude dres aktuálně pátého týmu extraligy oblékat až do konce sezony. Duba ve Zlíně hostuje z Třince.

Sedmatřicetiletý Hamrlík podepsal smlouvu na příští sezonu, jeho o jedenáct let mladší spoluhráč z obranné dvojice Linhart uzavřel kontrakt do roku 2013. Do stejného data se Zlínu upsal i Důras.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..