Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Slavie a Plzně odehrají úterní zápas v retro dresech

1. února 2011 08:09 - PRAHA

Hokejový tým Slavia Praha slaví v letošním roce 110 let své existence a při té příležitosti vyjedou hráči pražského klubu v úterním extraligovém zápase s Plzní na led v památečných retro dresech. Zahanbit se v O2 Areně nenechá ani západočeský soupeř, který v posledních zápasech bojuje o účast v play-off nejvyšší soutěže.

 

Jan Handrejch, Právo

"Sto deset let existence klubu je něco úžasného, a tak jsme se při této příležitosti rozhodli uspořádat tohle utkání," říká na oficiálním webu Slavie  trenér a generální manažer klubu Vladimír Růžička. "Původně jsme sice chtěli hrát už šestého ledna, kdy to bylo přesně sto deset let od prvního zápasu, ale museli jsme to důkladně probrat se sponzory. Teď navíc budeme hrát s atraktivním soupeřem."

Zápas kvituje i generální manažer a kapitán plzeňského týmu Martin Straka. "Spousta našich skalních fanoušků chodí stále v retro dresech fandit na domácí i venkovní utkání našeho týmu. Oni tradici dobře znají. Přeci jen pro nás tyto dresy znamenají kus úspěšné historie i současnosti. A navíc jsou krásné," vykládá.

Čestné buly utkání vhodí bývalý reprezentant a mistr světa z roku 1949 Augustin Bubník.

Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..