Rubriky:

Tipsport extraliga

V Plzni vyjdou fanoušci do ulic. Budou protestovat proti vedení extraligy

3. února 2011 17:37 - PLZEŇ

Plzeňští hokejoví fanoušci budou protestovat proti vedení extraligy, které jejich klubu kvůli neplatným hráčským registracím odebralo 19 bodů. Na sobotu 12. února svolali protestní pochod proti znevážení dobrého jména soutěže, přičemž požadují odstoupení ředitele Stanislava Šulce i vedení Asociace profesionálních klubů ledního hokeje.

 

Jan Handrejch, Právo

Pochod začne v 15:00. Jeho trasa vede od ČEZ Arény na Štefánikovo náměstí, Prokopovou, Goethovou a Františkánskou ulicí na Náměstí Republiky. "Městský úřad Plzeň 3 zajistí veškerá potřebná opatření ve spolupráci s Městskou policií a Policií ČR tak, aby nebyl narušen veřejný pořádek a nedošlo k žádným nezákonným projevům," uvedl v tiskové zprávě starosta centrálního obvodu Plzeň 3 Jiří Strobach.

Kvůli administrativním nesrovnalostem při registraci hokejistů přišly v extralize o body také Mladá Boleslav (22) a Kladno (šest).

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..