Kapitán Mladé Boleslavi musí platit za slovní napadení sudího a mrštění hole

20. listopadu 2020 14:01 - Praha

Kapitán hokejistů Mladé Boleslavi Martin Ševc musí z rozhodnutí disciplinární komise extraligy zaplatit pokutu pět tisíc korun za nesportovní chování, kterého se dopustil v nedělním utkání s Libercem (3:4 v prodloužení).

 

Václav Pancer, ČTK

Devětatřicetiletý obránce Bruslařského klubu obdržel v neděli od hlavních rozhodčích Pešiny se Šindelem osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

„Potom, co soupeř vstřelil v prodloužení vítěznou branku, se rozjel k vymezenému území rozhodčích, kde slovně napadl jednoho z nich a následně mrštil hůl k hráčské lavici," popsal situaci předseda disciplinárky Viktor Ujčík, který při výši pokuty přihlédl k tomu, že Ševc byl v posledních dvou letech za podobný přestupek už potrestán napomenutím.

Zleva Matúš Sukeľ ze Sparty a Martin Ševc z Mladé Boleslavi v akci během utkání hokejové extraligy.

Černý Vít, ČTK

Právě napomenutí bylo nyní uděleno osmadvacetiletému obránci Olomouce Tomáši Dujsíkovi. V zápase hraném minulý týden ve středu proti Zlínu (1:4) přijel po inkasované brance do bezprostřední blízkosti hlavního rozhodčího a nepřípustným slovním výpadem včetně teatrální gestikulace protestoval proti jejímu uznání.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..