Hradec Králové dostal za Hronkovy výroky pokutu 10 tisíc korun

27. listopadu 2020 16:40

Hokejový klub z Hradce Králové dostal od ředitele extraligy Josefa Řezníčka pokutu deset tisíc korun. Východočechům ji vyměřil za výroky obránce Filipa Hronka, které pronesl po skončení úterního utkání týmu Mountfieldu s Třincem.

 

David Taneček, ČTK

Třiadvacetiletý Hronek dal po porážce 0:3 volný průchod nespokojenosti s výkony rozhodčích. Jeho týmu se vedle nastaveného metru vůbec nezdála situace před úvodním - a nakonec i vítězným - gólem útočníka Martina Růžičky z 15. minuty, po němž domácí reklamovali ofsajd.

"Byla to komedie. Tohle jsem ještě nezažil. Nevím, jestli je dovolené něco říct, normálně se někdo úplně zbláznil. Už to nechci zažít. To, co se dneska dělo, bylo hrozný," řekl pilíř obrany Detroitu v NHL, který před startem nové sezony v zámoří vypomáhá Hradci Králové.

Komedie! Normálně se někdo zbláznil, zuřil Hronek

"Půlka kluků je unavená, půlka se nedostala do tempa. Na obě strany to bylo divné. Myslím, že rozhodl první gól. Ať si o něm udělá obrázek každý, jaký chce," dodal Hronek.

Podle Řezníčka tím Královéhradečtí porušili herní řád. Kluby totiž musejí zajistit, aby se v den utkání nikdo z jejich hráčů, trenérů ani dalších zástupců nevyjadřoval k výkonu či výrokům rozhodčích.

škv, ČTK, Sport.cz

ČT sport Třinec - Liberec zítra 18:00
20210418T18:00:00+0200
Třinec vs. Liberec
Třinec vs. Liberec
Třinec
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..