V Brně věří, že třetí pokus o play-off už vyjde

13. září 2011 10:39 - BRNO

Žádný další krach sezóny nechce Kometa dopustit. Třetí pokus hokejistů Brna o účast v extraligovém play-off už musí být úspěšný, dopomoci k úspěchu má i zúžená ledová plocha v hale Rondo.

 

Milan Malíček, Právo

„Už letní zápasy ukázaly, že na užším kluzišti jsme schopni před soupeřovou brankou vyvinout tlak. K tomu však nutně musíme přidat góly. S mizernou produktivitou bychom se brzy dostali v tabulce do velkých potíží. V přípravě jsme stříleli branek málo, snad nám to začne padat teď lize,“ doufá kouč Zdeněk Venera, podle nějž mu zápasy European Trophy se silnými protivníky umožnily dokonale poznat hráče.

„Play-off zase bez Brna, to by pro nás byl opravdu velký průšvih. Věříme, že na desítku máme. Nikdo z nás nechce zase spadnout do skupiny o udržení, jen to odhodlání musíme od neděle předvést i na ledě,“ uvědomuje si nový kapitán mužstva Petr Hubáček.

Stanovisko vedení Komety je nekompromisní, hráčům natvrdo stanoví cíl. „Nepřichází v úvahu, abychom ani tentokrát vyřazovací zápasy našim fanouškům nenabídli. Po základní části prostě nesmíme být horší než desátí,“ tvrdí razantně šéf klubu Libor Zábranský.

„Přivedli jsme zkušeného trenéra Veneru, který se svými týmy pravidelně do play off postupuje. Vhodně jsme i obměnili kádr, s útočníky Holcem, Pospíšilem, Podkonickým, Čermákem či Zohornou bychom se měli prezentovat rychlejším a agresivnějším hokejem,“ říká přesvědčeně Zábranský.

Čestmír Folk, Právo

ČT sport 3:0 Liberec - Třinec 3:0 dohráno
20210422T18:30:00+0200
Liberec vs. Třinec
Liberec vs. Třinec
Liberec
Třinec
ČT sport Liberec - Třinec dnes 17:00
20210423T17:00:00+0200
Liberec vs. Třinec
Liberec vs. Třinec
Liberec
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..