Živě

Zraněný Kaberle asi bude v sestavě Plzně absentovat delší čas

3. října 2011 14:33 - PLZEŇ

Zkušený plzeňský obránce František Kaberle, který po ataku forvarda Petra Kaluse nedohrál nedělní duel Západočechů v 7. kole hokejové extraligy na ledě Slavie, bude asi v sestavě Indiánů scházet delší dobu. Pokud by se potvrdily prognózy o zranění žeber, může se jednat až o šestitýdenní vynucenou absenci.

 

Josef Pešout, Právo

Osmatřicetiletý bek se po Kalusově tvrdém zákroku v úvodu třetí třetiny jen velmi těžce zvedl z ledu a podle kapitána Martina Straky byl "hodně polámaný". Dnes absolvuje podrobnější vyšetření.

"Uvidíme, jak dlouho ho budeme postrádat. Ještě to není potvrzené, ale vypadá to na prasklé žebro a také poranění mezižeberních svalů. Pokud by se tato diagnóza potvrdila, chyběl by nám minimálně tak šest týdnů, jak to u podobných zranění žeber bývá," řekl ČTK asistent trenéra Milan Razým.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..