Živě

Kaberle má potíže s páteří, hrozí mu předčasný konec sezóny

6. října 2011 15:37 - PLZEŇ

Pravděpodobně ještě komplikovanější následky oproti původním předpokladům bude mít pro zkušeného plzeňského obránce Františka Kaberleho zákrok slávisty Petra Kaluse v nedělním utkání v Praze. Zatímco původní prognózy hovořily o zranění žeber, osmatřicetiletý hokejista má potíže také s páteří.

 

Josef Pešout, Právo

"Jsou tam nějaké problémy v oblasti páteře, možná bude muset na operaci s ploténkou," řekl ČTK trenér Marian Jelínek. "Je tam dokonce hrozba, že bude muset předčasně ukončit sezonu, protože kdyby musel na operaci, je následná rehabilitace určitě na delší dobu. V pondělí by měl jít na vyšetření, které nám napoví více," uvedl kouč na adresu vítěze Stanleyova poháru z roku 2006 s Carolinou.

Pětinásobný mistr světa Kaberle se po Kalusově tvrdém zákroku v úvodu třetí třetiny jen velmi těžce zvedl z ledu a do utkání 7. kola extraligy již nezasáhl. Nejtrestanější hráč dosavadního průběhu soutěže Kalus dostal za incident dvouminutový trest.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..