Seman má znovu otřes mozku, Vlasák musí s kolenem na sonografii

7. října 2011 20:29 - TŘINEC

Hned dva hokejisté museli odstoupit ze závěru dnešního extraligového utkání mezi Třincem a Plzní. Zatímco plzeňský útočník Tomáš Vlasák musí s pochroumaným kolenem absolvovat ještě podrobné vyšetření na sonografii, třinecký obránce Daniel Seman byl do nemocnice převezen s otřesem mozku.

 

Petr Eret, ČTK

Plzeň přišla o levé křídlo elitní Strakovy formace ve 46. minutě; Vlasák po souboji za třineckou brankou upadl na led a zřejmě váhou vlastního těla si poškodil koleno. "Nebylo to zaviněné, při pádu jsem si přilehl koleno a teprve půjdu na sonografii, kde by se mělo zjistit, co s tím vlastně je," řekl po utkání novinářům Vlasák.

Z hřiště však Vlasáka museli odvádět spoluhráči a i podle silného kulhání při chůzi je pravděpodobné, že ho čeká nějaký čas bez hokeje.

Smůla se drží třineckého obránce Semana, který podruhé v rozmezí sedmnácti dnů utrpěl otřes mozku. Třinecký bek dostal zřejmě nezaviněný úder bruslí do hlavy od protihráče, který se ho snažil přeskočit.

"S ním to vůbec nevypadalo dobře. Když odcházel, vůbec o sobě nevěděl. Má rozbitou hlavu, odvezli ho do nemocnice," přiblížil třinecký trenér Břetislav Kopřiva.

Seman kvůli stejnému zdravotnímu problému chyběl od 20. září a utkání v Českých Budějovicích. Do sestavy se vrátil teprve v neděli, nyní ho opět čeká léčení.

ČTK

ČT sport 3:2 sn Sparta - Liberec 3:2 sn   dohráno
20210411T17:00:00+0200
Sparta vs. Liberec
Sparta vs. Liberec
Sparta
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..