Kaberle již dva týdny trénuje s Plzní, ale návrat nechce uspěchat

29. listopadu 2011 15:11 - PLZEŇ

Již dva týdny trénuje s hokejisty Plzně zkušený obránce František Kaberle, který se zotavuje po dlouhodobé absenci zaviněné zraněním v oblasti žeber po zákroku slávisty Petra Kaluse v 7. kole. Stále se však necítí připraven k návratu do extraligových zápasů a nechce v tomto ohledu nic uspěchat.

 

Josef Pešout, Právo

"Franta s námi už dva týdny trénuje v plné výstroji a podstupuje kondiční trénink. Je z toho na prášky, protože by chtěl zase už hrozně moc hrát, jenže ho žebra pořád pobolívají. Bylo nám řečeno, že tam je sval, který potřebuje ještě zbytnět. A my určitě s ohledem na to zranění nechceme jeho návrat nijak uspěchat," řekl ČTK asistent trenéra Milan Razým.

Osmatřicetiletý Kaberle, který se na západ Čech přesunul po minulé sezoně v Pardubicích, stihl v novém ročníku odehrát v dresu Indiánů dosud jen šest zápasů, v nichž si připsal tři body za gól a dvě nahrávky.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..