Neuvěřitelná situace. Přerušeno! Co se to objevilo na extraligovém ledě?

26. února 2021 23:56 - Praha

Přerušeno. Nepatřičný předmět na ledě. Ale jaký? To se hned tak nevidí. V utkání 48. kola extraligy mezi Plzní a Vítkovicemi (3:1) jednomu z hráčů vypadl na hrací ploše odkudsi mobil. Od hlavního rozhodčího Pavla Hodka jej převzal domácí útočník Jan Eberle, Ale majitelem byl - jak se ukázalo - někdo jiný.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Nejen česká extraliga by ve svých análech těžko hledala, že se na ledě objevil mobil. Zvláště když z hlediště ho nemá v této době kdo hodit. Záznam ukázal, že vypadl někomu z výstroje.

Během 22. minuty, kdy Plzeňští vedli 2:0 nad Vítkovicemi, to ale stalo skutečností. Duel byl přerušen. Na hrací ploše se totiž objevil na první pohled neznámý předmět, záhy ale bylo jasno. Po marném hledání majitele byl mobil předán do rukou domácího Eberleho.

Nakonec si ale podle iSport.cz telefon převzal kustod Vítkovic. Měl by patřit útočníkovi Janu Hruškovi, což má dokazovat záběr z kamery nad bránou, který na Twitteru sdílel Jakub Vais, masér a kustod Plzně.

vap, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..