Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Zlína budou moci využívat technologie klubů z NHL

9. října 2013 12:47 - Zlín

Hokejisté extraligového týmu PSG Zlín získali nového sponzora, kterým je firma iTouch. Součástí spolupráce bude kromě finanční podpory také vybavení nejnovějšími aplikacemi, přístroji a pomůckami pro sportovní oblast z dílny Apple, které se používají například v NHL. Smlouva je prozatím podepsána na tuto sezónu.

 

Petr Horník, Právo

"Spojení PSG Zlín s prestižní a progresivní nadnárodní značkou dokládá hodnotu klubu a jeho současnou finanční stabilitu," uvedl na středeční tiskové konferenci prezident klubu a primátor Zlína Miroslav Adámek.

"Partnerství vnímáme také v rovině technologické. Finanční podpora, která nám pomůže naplnit rozpočet, není v prvním roce spolupráce tím nejdůležitějším," dodal jednatel klubu Patrik Kamas.

Hráči a trenéři budou mít možnost v rámci pilotního projektu iTouch Sport vyzkoušet Apple technologie pro monitorování osobní fyzické kondice při tréninku.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..