Slavia ztrácí své opory! V klubu končí pět útočníků i kapitán Kadlec

28. dubna 2014 13:01 - Praha

S pořádně pozměněným hráčským kádrem půjdou do další sezóny hokejisté pražské Slavie. Sešívaní v pondělí na svých oficiálních stránkách oznámili, že v klubu končí dosavadní kapitán Petr Kadlec, který byl u dvou titulů v letech 2003 a 2008. Sedmatřicetiletý obránce byl slávistickou ikonou. V klubu působil nepřetržitě od roku 1995, jen v sezóně 1999/2000 hostoval v Plzni.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ve Slavii nebudou v nadcházejícím ročníku pokračovat ani útočníci Petr Jelínek, Lukáš Krenželok, Vladimír Růžička mladší, Dávid Skokan a Lukáš Žejdl.

"Se všemi jsme jednali o nových smlouvách, ale rozhodli se pokračovat jinde. Mrzí nás to, ale nejdůležitější pro nás je, aby v klubu působili hráči, kteří o to mají opravdu zájem a budou bojovat za Slavii," uvedl člen představenstva klubu Vladimír Pitter.

Do Slavie se naopak vrací útočníci Tomáš Micka, který v právě skončené sezóně hostoval v Karlových Varech, a Miloslav Čermák, jenž působil v prvoligových Litoměřicích, kde se v tomto ročníku stal druhým nejlepším střelcem celé soutěže.

Červenobílí zároveň plánují, že do letní přípravy, která začíná 5. května, se zapojí i kluboví odchovanci, kteří působili v juniorském týmu.

škv, Sport.cz

Jak si povedou hokejisté pražské Slavie v příštím extraligovém ročníku?


Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..