Rubriky:

Tipsport extraliga

Dvakrát vedli, ale mají jen bod. Zlomila nás vlastní přesilovka, mínil olomoucký gólman Vošvrda

24. února 2015 23:35 - Olomouc

Olomoučtí hokejisté potřebovali po třinácti porážkách už zabrat. V duelu s Plzní to vypadalo, že se jim to konečně podaří. Dvakrát vedli, ale nakonec prohráli po samostatných nájezdech 2:3. Bod ale nakonec brali. Lví podíl na něm měl gólman Tomáš Vošvrda, a to přesto, že při dvou nájezdech ze tří kapituloval.

 

Radek Petrášek, ČTK

„Zlomová byla naše nepovedená, dlouhá přesilovka pět na tři v závěru druhé třetiny. Plzeňští nám puk třikrát vysypali přes celé hřiště a my se v ní tak k ničemu nedostali," měl jasno Vošvrda o tom, co rozhodlo.

„Když jsme dali první gól, částečně nám to uškodilo. Začali jsme zbytečně lítat, chtěli dát za každou cenu hned další a nebyli jsme už tolik kompaktní jako předtím. Nic se ale nedělo. Šlo se dál. Jenže pak přišla ta nešťastná přesilovka. Kdybychom přidali druhý gól a Plzni tak odskočili o dva, bylo by to asi jiné," přemítal gólman, nad jehož startem se kvůli viróze vznášel otazník.

„O tom, že bych nenastoupil, jsem vůbec nepřemýšlel. Necítil jsem se sice dobře, ale když jsem se vzbudil, dal jsem si čaj, citrón a nějak jsem to zvládl. Jen se mi trochu hůře dýchalo a to je celé. Mrzí ale ta porážka. Na druhé straně je však dobře, že máme alespoň ten bod. Po třinácti porážkách je zlatý. Potřebujeme jich sice více, ale psychická vzpruha by to pro nás měla být. Snad nám to pomůže. Teď se totiž musíme perfektně nachystat na play-out. Tam to bude pořádná řežba," zakončil strážce olomoucké svatyně.

pem, Sport.cz, Právo

  Vítkovice - Liberec zítra 17:30
20200121T17:30:00+0100
Vítkovice vs. Liberec
Vítkovice vs. Liberec
Vítkovice
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..