Rubriky:

Tipsport extraliga

Chomutovský Ondřej Kaše dostal pokutu za filmování

10. dubna 2015 11:18 - Praha

Hokejový útočník Ondřej Kaše z Chomutova byl potrestán disciplinární komisí extraligy finanční pokutou ve výši deseti procent základní měsíční odměny za filmování. Devatenáctiletý talent se provinil v nedělním utkání 6. kola baráže na ledě Olomouce, které jeho tým vyhrál 5:2.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Kašeho zasáhl do helmy hokejkou v sedmé minutě Tomáš Houdek a byl vyloučen na dvě minuty. Chomutov hrál 34 vteřin přesilovku pěti proti třem, kterou sice nevyužil, ale následně už jen při Houdkově pobytu na trestné lavici dostal Piráty do vedení Marek Hovorka.

"Situaci, kdy hůl protihráče škrtla o jeho helmu, aniž by však došlo k zásahu obličeje, využil k tomu, aby se naznačením takového zásahu pokusil ovlivnit úsudek rozhodčích a získat výhodu pro vlastní mužstvo," uvedl v tiskové zprávě předseda disciplinární komise extraligy Karel Holý.

ČTK

O2 Sport Zlín - Sparta dnes 15:00
20200118T15:00:00+0100
Zlín vs. Sparta
Zlín vs. Sparta
Zlín
Sparta

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..