Rubriky:

Tipsport extraliga

Trenér Venera míří do extraligové Olomouce

21. dubna 2015 09:19 - Olomouc
(Aktualizováno: 21. dubna 2015 15:46)

Sedmapadesátiletý Zdeněk Venera by se mohl stát novým koučem hokejistů Olomouce. Nahradit by měl o dva roky mladšího Petra Fialu, který Kohouty vedl od roku 2007. Klub s mužem, který v lednu skončil na lavičce Pardubic a vedl mj. i Zlín, Karlovy Vary a Kometu Brno, již jedná. Sport.cz a Právu to v úterý potvrdili sám Venera i generální manažer Hanáků Erik Fürst.

 

Jan Handrejch, Právo

„Pan Venera je zkušený trenér a my bychom byli moc rádi, kdyby u nás působil. Smlouvu jsme s ním však zatím neuzavřeli a nejsme zdaleka ani na všem domluveni. Stát se tedy může cokoliv. Doufám ale, že najdeme společnou řeč," řekl Právu Fürst.

Jednání potvrdil i zkušený trenér. „Můj příchod do Olomouce je pravděpodobný. Nicméně, pořád řešíme různé detaily a tedy nic podepsaného nemám. Proto se k tomu nyní nebudu více vyjadřovat," uvedl Venera.

Fiala, jak dále informoval Fürst, bude od příští sezóny trénovat olomouckou juniorku a zároveň bude pro klub dělat skauting. Jan Tomajko, který realizační tým posílil před koncem play out, se vrací ke starším dorostencům.

Petr Marek, Sport.cz, Právo

  0:0 Litvínov - Třinec 0:0   2. min
20200219T17:30:00+0100
Litvínov vs. Třinec
Litvínov vs. Třinec
Litvínov
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..