Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice si pojistily Húževku, Stehlík odchází

1. května 2015 16:31 - Ostrava

Jediným hráčem, který s jistotou opustí hokejové Vítkovice, je slovenský obránce Richard Stehlík, který má namířeno pravděpodobně do Komety Brno. Desátý celek nedávno skončené extraligy si naopak pojistil služby dalšího Slováka - Petera Húževky.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Udržet chce také nejlepší útočníky týmu Ondřeje Romana, Vladimíra Svačinu a Rostislava Olesze. O Svačinu usiluje aktuální vicemistr z Třince a o Romana některý z týmů ruské KHL. „I když to bude extrémně těžké, máme velký zájem je udržet. Stále jsme ve hře," řekl generální manažer HC Vítkovice Steel Petr Husička.

Vítkovice se už v průběhu dubna dohodly na příchodech brankáře Pavla Kantora z Hradce Králové, útočníka Stanislava Balána z Karlových Varů a obránce Karola Slobodu z ruské Togliatti. Hostování naopak skončilo brněnským Tomáši Svobodovi a Ondřeji Dlapovi. Ve Vítkovicích nebude pokračovat ani americký gólman Brandon Maxwell.

„Trh s hráči se otevírá až nyní. Po poradě s trenéry už máme vytipované některé hráče, které bychom k nám rádi přivedli," upozornil Husička.

tom, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..