Živě

Nesmíme mít hlavy dole, burcuje litvínovská posila Vantuch

27. prosince 2015 20:24 - Litvínov

Kromě angažování Radka Dudy se pokouší hokejový Litvínov oživit herní produkci i zařazením vytáhlého útočníka Lukáše Vantucha, který přišel na hostování z Hradce Králové. V sezóně už působil i formou střídavého startu v prvoligových Litoměřicích. „Situace není jednoduchá, ale nesmíme mít sklopené hlavy,“ glosoval Vantuch litvínovskou realitu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak jste přijal svůj přesun do Litvínova?

Byl jsem rád, že mě klub oslovil a snažím se mu pomoci. Situace je tady zkrátka taková, jaká je. Není to vůbec jednoduché. Přesto musíme mít hlavy nahoře a přichystat se na další zápasy.

Zápas s Brnem jste prohráli 0:1. Co bylo důvodem?

Proti Kometě jsme chtěli každopádně vyhrát a zabrat. Nastřelili jsme jen nějaké tyčky, ale gól nepadl. Naopak hosté nám ujeli při vlastním oslabení a dali rozhodující branku. Přesto jsme měli mírné pasáže, od kterých se dá odrazit do budoucna.

Co konkrétně hodláte zlepšit?

Musíme vycházet z obrany a tlačit se před soupeřovu branku. Chceme hrát přímočarý hokej.

Máte ale těžké vylosování.

Teď nás čeká zápas v Plzni a pak doma se Spartou. Vzhledem k tomu, jak jsme na tom špatně v tabulce, se už nemůžeme ohlížet na to, proti komu hrajeme. Nutně potřebujeme bodovat.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..