Živě

Největší zastoupení v týmu extraligy pro Utkání hvězd má Slavia

9. ledna 2006 20:53 - PRAHA

Vedoucí celek tabulky pražská Slavia má největší zastoupení ve výběru domácí soutěže pro exhibiční Utkání hvězd české a slovenské hokejové extraligy, které se uskuteční 21. ledna v Popradu. Slavii budou zastupovat v mužstvu vedeném trenéry Ernestem Bokrošem a Aloisem Hadamczikem čtyři hráči.

 

Sport.cz

Vedle Jana Nováka a Tomáše Vlasáka, které zařadili do první respektive druhé formace fanoušci a novináři, figurují ve výběru i obránce Petr Kadlec a útočník Josef Beránek, jež nominoval Bokroš do třetí a čtvrté pětky. Jména deseti hokejistů dnes zveřejnila agentura BPA sport marketing, která ve spolupráci se slovenskou stranu exhibici pořádá.

Bokroš s Hadamczikem vsadili na zkušené hráče. Vedle Kadlece nominovali do obrany Františka Ptáčka ze Sparty, jeho nedávného spoluhráče Josefa Řezníčka z Karlových Varů a znojemského Radima Bičánka. V útoku by se poté vedle Beránka měli představit Jiří Burger z Vítkovic, Jan Benda z Litvínova, třinecké duo Jaroslav Kudrna, Jan Peterek a David Moravec z Plzně.

Ve výběru je tak zastoupeno jedenáct ze čtrnácti extraligových klubů. Nedostalo se pouze na představitele Českých Budějovic, Kladna a Vsetína.

Představitelé slovenské strany zatím zveřejnili složení pouze dvou útoků. Zbývající hráče oznámí trenér Ján Jaško a asistentem Miroslavem Miklošovičem v pátek 13. ledna.

V Popradu se uskuteční čtvrtý česko-slovenský souboj. V předcházejících třech ročnících se z vítězství vždy radovali domácí hráči. Před třemi lety v Pardubicích vyhrál český výběr 7:5, před dvěma lety v Bratislavě zvítězil slovenský tým 12:10. Loni v Ostravě vyhrál český celek 14:6.

Kompletní nominace týmu české extraligy:
1. pětka (hlasování fanoušků):
Milan Hnilička (390 hlasů/Liberec) - Martin Hamrlík (388/Zlín), Jan Novák (379/Slavia Praha) - Petr Ton (392/Sparta Praha), Lubomír Vaic (341/Liberec), Petr Sýkora (265/Pardubice).
2. pětka (hlasování novinářů):
Roman Málek (Plzeň) - Miroslav Blaťák (Zlín), Robert Kántor (Pardubice) - Tomáš Vlasák (Slavia Praha), Jan Marek (Sparta Praha), Michal Mikeska (Pardubice).
3. pětka:
František Ptáček (Sparta Praha), Josef Řezníček (Karlovy Vary) - Jiří Burger (Vítkovice), Josef Beránek (Slavia Praha), Jan Benda (Litvínov).
4. pětka:
Petr Kadlec (Slavia Praha), Radim Bičánek (Znojmo) - David Moravec (Plzeň), Jaroslav Kudrna, Jan Peterek (oba Třinec).

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..