Rubriky:

Tipsport extraliga

Černý pátek pro Tona - kanonýr si zlomil ruku

13. ledna 2006 21:09 - LITVÍNOV

Pátek třináctého byl nešťastným dnem pro sparťanského útočníka Petra Tona. Nejproduktivnější hráč extraligy odstoupil z pátečního zápasu v Litvínově a podle hlasů z tábora Pražanů letos dohrál. Ton utrpěl komplikovanou zlomeninu ruky a rovnou z litvínovského stadionu odjel taxíkem do střešovické nemocnice v Praze, kde se ještě večer podrobil operaci.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Petr utrpěl komplikovanou zlomeninu levé ruky. Má přetočenou vřetenní kost a pro něj osobně i Spartu je to obrovská smůla," litoval ztráty opory asistent trenéra Marian Jelínek. "Spoléhali jsme na něj v bojích o play-off. Ne nadarmo vede kanadské bodování a podle mě měl šanci jet na mistrovství světa," smutnil asistent.

Ton se při sólovém nájezdu reflexivně vyhýbal brankáři Altrichtrovi a prudce narazil do zadního mantinelu. "Gólmanovi Litvínova se nedá nic vyčítat. Byla to bleskurychlá akce," dodal Jelínek.

eš, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..