Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice poznaly, že bez Burgra to nejde

2. března 2006 10:22 - OSTRAVA

Hokejisté Vítkovic si pořádně komplikují situaci. I po úterním remízovém zápase se Vsetínem sice zůstaly stále čtvrté, ale zároveň ještě nemají definitivně jistou účast v play-off. Tým hraje v poslední době v extralize vlažně.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

"Špatně jsme k utkání přistoupili. Základem k výhře měla být dobrá obrana, ale my předvedli podprůměrný výkon," zlobil se asistent kouče Miloš Holaň.

Ostravanům citelně schází útočník Jiří Burger. "Začal jsem trénovat ve výstroji, ale zatím mě ještě zhojená kůstka v kotníku pořádně bolí. Snad se to bude lepšit, jenže start play-off budu stíhat jenom těžko," tipoval Burger. Po zápase se Vsetínem navíc přibyl na marodku i Vladimír Vůjtek mladší, kterého sužuje bolest zad.

Duel s outsiderem soutěže rozhodně nemohl nadchnout ostravské fanoušky. "Podali jsme ostudný výkon. Bohužel vědomí, že Vsetín musíme porazit, abychom si pomohli k účasti ve čtyřce a splnili povinnost, nám svazovalo ruce. Asi se nám hraje špatně pod tlakem, ale musíme to překonat," posteskl si útočník Vítkovic Petr Hubáček.

bir, Právo

  Třinec - Sparta zítra 17:00
20201201T17:00:00+0100
Třinec vs. Sparta
Třinec vs. Sparta
Třinec
Sparta
ČT sport Zlín - Vítkovice zítra 17:00
20201201T17:00:00+0100
Zlín vs. Vítkovice
Zlín vs. Vítkovice
Zlín
Vítkovice

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..