Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice poznaly, že bez Burgra to nejde

2. března 2006 10:22 - OSTRAVA

Hokejisté Vítkovic si pořádně komplikují situaci. I po úterním remízovém zápase se Vsetínem sice zůstaly stále čtvrté, ale zároveň ještě nemají definitivně jistou účast v play-off. Tým hraje v poslední době v extralize vlažně.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

"Špatně jsme k utkání přistoupili. Základem k výhře měla být dobrá obrana, ale my předvedli podprůměrný výkon," zlobil se asistent kouče Miloš Holaň.

Ostravanům citelně schází útočník Jiří Burger. "Začal jsem trénovat ve výstroji, ale zatím mě ještě zhojená kůstka v kotníku pořádně bolí. Snad se to bude lepšit, jenže start play-off budu stíhat jenom těžko," tipoval Burger. Po zápase se Vsetínem navíc přibyl na marodku i Vladimír Vůjtek mladší, kterého sužuje bolest zad.

Duel s outsiderem soutěže rozhodně nemohl nadchnout ostravské fanoušky. "Podali jsme ostudný výkon. Bohužel vědomí, že Vsetín musíme porazit, abychom si pomohli k účasti ve čtyřce a splnili povinnost, nám svazovalo ruce. Asi se nám hraje špatně pod tlakem, ale musíme to překonat," posteskl si útočník Vítkovic Petr Hubáček.

bir, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..