Živě

Pardubice remizovaly na Slavii a stále doufají v postup

5. března 2006 20:40 - PRAHA

Mistr smí dál doufat, že sezóna pro něj neskončí se závěrečnou sirénou 52. kola. Na Slavii vybojoval remízu, která ho drží v teoretické naději, že se mezi osmičku nejlepších extraligových přece jen podívá.

Nedělní zápas pro Pardubice kopíroval vývoj sezóny, chvíli byly nahoře, chvíli dole. Nejprve si vyzkoušeli přesilovky, za osm minut hry dostala Slavia i se Žižkovým osobním trestem celkem 18 minut, jenže Východočeši se nevytáhli ani při přesilovce pěti proti třem. Po nervózním úvodu se trochu zklidnila a do kabin šla s vedením díky Vlasákově dorážce Slavia.

Pardubice byly v zakončení bezradné. Když už se tisícovky pardubických fanoušků začali smiřovat s tím, že ve čtvrtek se budou se svým týmem loučit, napřáhl Razingar a propálil Fraňkovy betony. Slavia doma inkasovala po 184 minutách!

Za dvě minuty dostal obránce Havíř mistra do euforie, ale ta až do konce zápasu nevydržela - Lubina v pádu zarazil do vlastní branky Lašáka i s pukem. Pardubice pak dokonce mohly odjíždět z Prahy s nepostupovou jistotou, ale Vlasák neproměnil trestné střílení.

Ondřej Weissmann, asistent trenéra Slavie: "Nezačali jsme dobře, ale mužstvo řadu oslabení zvládlo. Remíza je spravedlivá."

Petr Hemský, asistent trenéra Pardubic: "Potřebovali jsme vyhrát a tomu jsme podřídili taktiku.

Slavia Praha - Moeller Pardubice 2:2 po prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Vlasák (Sobotka, Bednář), 57. Sobotka - 50. Razingar (Mudroch), 52. Havíř (Rolínek). Rozhodčí: Rejthar, Blecha - Guth, Rittich. Vyloučení: 9:5, navíc Žižka - Čáslava oba 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 9755.
Slavia: Franěk - Kadlec, Kolařík, J. Novák, Žižka, Žabka, Graňák, Pojkar - Duda, Beránek, Prorok - Bednář, Vlasák, Sup - D. Hruška, Divíšek, Sobotka - Vondrka, Dlouhý, od 22. navíc Drtina. Trenéři: V. Růžička st., Weissmann a Kalous.
Pardubice: Lašák - Havíř, Čáslava, Snopek, Kántor, Mudroch, Linhart - P. Sýkora, Mikeska, M. Hlinka - Razingar, Blažek, Rolínek - Lubina, Koukal, Čaloun - Kolář, Cetkovský, Mrázek. Trenéři: Bezdíček a Hemský.

sob, JN, Sport.cz, Právo

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..