Rubriky:

Tipsport extraliga

Limituje mě zraněný kotník, vysvětluje liberecký Bulíř, proč se omluvil z reprezentace

13. prosince 2016 16:38 - Liberec

Hokejový útočník Michal Bulíř je se sedmi góly a deseti asistencemi třetím nejproduktivnějším hráčem libereckých Bílých Tygrů v dosavadním průběhu extraligy. Momentálně ale zápolí se zdravotními problémy, kvůli nimž se omluvil z nominace do reprezentace.

 

Dalibor Glück, ČTK

Podobně jako do národního týmu rovněž pozvaný liberecký spoluhráč Radim Šimek nebudete startovat na turnaji Channel One Cup.

Moc mě to mrzí. Na reprezentační pozvánku jsem čekal dlouho. V listopadu jsem byl na své první reprezentační akci ve Finsku, což se mi líbilo. Vážil jsem si toho, že jsem dostal šanci zahrát si i na mezinárodní scéně. Teď se ale nemohu zúčastnit turnaje v Rusku.

Jaké zdravotní potíže vás limitují?

Mám dlouhodobě zraněný kotník. V podstatě jsem netrénoval na ledě, vynechal jsem utkání v Karlových Varech, a hrál jsem jen zápasy pod prášky a injekcemi. Naposledy v neděli proti Spartě. Nyní chodím na terapie a věřím, že se stav zraněné nohy nezhorší.

Liberečtí hokejisté zaznamenali v extralize sérii tří porážek, přesto zůstávají v popředí tabulky. Jak to berete?

Pokud jde o tři prohry v řadě, je to pro nás nezvyklá situace, jakou dlouho nepamatujeme. V minulé sezóně, která byla zakončena mistrovským titulem, se nám to vůbec nestalo. A v probíhajícím ročníku zatím taky ne. Ale nemůžeme se k tomu upínat a dělat si z toho těžkou hlavu.

Co je tedy nynější prioritou mužstva?

Nastala reprezentační přestávka do 20. prosince. Potřebujeme se dát dohromady, odpočinout si a potrénovat. Pak přijdou ještě před Vánoci dva zápasy a od 26. prosince budeme hrát obden. Navíc máme těžký los včetně zápasu s Třincem, přesto se s tím chceme poprat. Věřím, že se zbavíme únavy a nastartujeme novou vítěznou šňůru, jako tomu bylo předtím.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..