Čeljabinsk - Čerepovec 1:2 SNFantastický Furch zastavil v KHL deset nájezdů Čeljabinsku a vychytal výhru

Dominik Furch vychytal hokejistům Čerepovce v KHL vítězství 2:1 po samostatných nájezdech na ledě Čeljabinsku. Český brankář zastavil v utkání 35 střel, v rozstřelu ho z jedenácti domácích hráčů překonal jen jediný.

Čeljabinsk se sice dostal do vedení už v 5. minutě, ale nakonec si připsal třetí prohru za sebou. V tabulce Východní konference drží osmé, poslední postupové místo s tříbodovým náskokem před Novosibirskem.

Čerepovec je v Západní konferenci desátý a na play off už nemůže dosáhnout.

Poslední je bratislavský Slovan, tomu se ale podařilo vyhrát už třetí z posledních čtyř zápasů a v závěrečném domácím zápase potěšil fanoušky. Dinamo Minsk doma porazil 3:2, třebaže ve 13. minutě už prohrával o dvě branky.

Obrat zahájil český útočník Rudolf Červený využitou přesilovkou a 11. gólem v sezoně, brankář Jakub Štěpánek si připsal 28 zákroků.