Kazaň - CSKA 2:5Útočník Sekáč se v KHL zaskvěl proti bývalým spoluhráčům z Kazaně

Moskva/Praha

Útočník Jiří Sekáč z CSKA Moskva se v Kontinentální hokejové lize blýskl vítězným gólem a dvěma asistencemi v utkání v Kazani, za kterou hrál ještě letos na jaře. Klub z ruské metropole zvítězil v duelu dvou posledních držitelů Gagarinova poháru 5:2 a upevnil si první místo v soutěži.

Hokejista Jiří Sekáč, když oblékal dres Kazaně

Kazaň v druhé třetině vyrovnala na 1:1, ale za deset minut už prohrávala 1:4 a na všech třech gólech hostů měl podíl Sekáč. Vítěznou třetí branku obhájců titulu dal bleskovou střelou po vhazování, po jeho přihrávkách se prosadili Linden Vey a Bogdan Kiselevič.

Sekáč si vylepšil bilanci na 6+6 a v kanadském bodování je nejlepším českým hráčem. Tříbodový zápas prožil v sezoně podruhé.