Dynamo - Spartak 4:3Stav série 2:0Hanzlův gól nestačil, v moskevské sérii vede Dynamo

Moskva

Útočník Robin Hanzl vstřelil gól ve druhém osmifinálovém utkání Kontinentální hokejové ligy mezi moskevskými celky, ale jeho přesilovková trefa šest sekund před koncem zápasu už pouze zmírnila porážku Spartaku na ledě Dynama 3:4. V domácím týmu přispěl k výhře asistencí nejproduktivnější Čech soutěže Dmitrij Jaškin. Jeho spoluhráč a nejlepší střelec KHL Vadim Šipačov dal dva góly, kterými vždy v přesilovce vyrovnal jednobrankový náskok soupeře. Spartak vedl ještě ve 57. minutě.

Hokejisté Jekatěrinburgu ani ve druhém utkání s Novosibirskem nedokázali vstřelit gól. A protože brankáře Jakuba Kováře překonal v prodloužení z dorážky finský útočník Mikael Ruohomaa, prohrává Avtomobilist po domácích utkáních 0:2 na zápasy. I druhý domácí duel naopak vyhrály nejvýše nasazené týmy jednotlivých konferencí Kazaň nad Nižněkamskem (5:1) a CSKA nad Nižním Novgorodem. Moskvané zvítězili opět 3:0.