Rubriky:

Kontinentální liga

Co dělá hokejista, když má abstinenční příznaky?

1. dubna 2020 16:10

Každý sportovec vnímá předčasně ukončenou sezonu po svém. Jedni litují promarněné šance, pro jiné může jít i o ohrožení kariéry, další doléčí zranění, odpočinou si. Jsou i tací, kteří umí současný stav okolo pandemie koronaviru odlehčit. Slovenský hokejista Michal Čajkovský se nechal doma vyfotit před počítačem v kompletní výstroji. Pokud chce sledovat hokej, nyní může jen na počítači.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Slovenský obránce po měsících základní části v KHL měl bojovat o titul v ruské soutěži. S Dynamem Moskva postoupil Čajkovský do semifinále Západní konference . O další postup se už nebojovalo, celá liga byla přerušena. Co teď? Jen vzpomínky.

Čajkovský si v 58 zápasech základní části připsal 31 bodů. V play off odehrál 6 duelů, ve který posbíral 4 body. Rodáka z Bratislavy znají také čeští fanoušci. Mezi lety 2015 až 2017 odehrál 80 utkání za Spartu v nejvyšší české soutěži.

Michal Čajkovský má evidentně hokejové abstinenční příznaky.

Instagram: Michal Čajkovský

Čajkovský patří mezi urostlé hokejisty. Na ledě se umí o sebe postarat. Když odcházel ze Sparty, střihl si po přestupu do Jekatěrinburgu boxerský trénink s profesionálním mistrem Evropy v pololehké váze Jevgenijem Čuprakovem.

lik, Sport.cz

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..