Rubriky:

Kontinentální liga

Rvačka Jágra s Čermákem se nekonala

12. září 2008 17:55 - OMSK

Už, už to vypadalo, že se Jaromír Jágr poprvé v Kontinentální lize porve. A bylo by to o to pikantnější, že sokem mu mohl být český útočník Ufy Leoš Čermák. Z pěstního souboje však sešlo. Účastníky incidentu z druhé třetiny pátečního zápasu poslali sudí za katr.

 

www.khl.ru

„Ále vcelku nic to nebylo,“ mávl rukou Čermák. „Jarda se z křídla stahoval na prostředek a já ho měl bránit. Prohrávali, tak byl asi trošku nervózní a dohrál mě hokejkou. Já ho jen odstrčil, ale hned tam začala šťouchanice.“

Více o pátečních zápasech čtěte zde.

Žádné nadávky však vzduchem Areny Omsk nelétaly. „Ve vší slušnosti, asi byl jen trošku podrážděný,“ vykládal autor pátého gólu Ufy, na kterého často vycházela nevděčná úloha bránit český útok Avangardu.

„Já hraju vlevo, takže jsem tam Jágra měl skoro pořád. A z toho jsem teda radost neměl. Velké štěstí, že nám výborně zachytal brankář, protože jejich první lajna byla strašlivě nebezpečná,“ oddechl si Čermák.

Marek Burkert (Omsk), Sport.cz, Právo

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..