Rolinek s Markem rozhodli o výhře Magnitogorsku v KHL

MAGNITOGORSK

Hokejisté Magnitogorsku vyhráli úterní první duel Kontinentální ligy po reprezentační pauze i díky spolupráci dvou českých útočníků, kteří se v minulých dnech představili na turnaji Karjala ve Finsku. Na vítězství 3:2 nad Voskresenskem se dvěma góly podílel Tomáš Rolinek, jemuž na obě branky přihrál nejproduktivnější hráč soutěže Jan Marek.

Česká trojka ve službách Magnitogorsku (zleva) Marek, Kudrna, Rolinek

Rolinek otevřel skóre v přesilovce v polovině druhé třetiny. Chimiku se poté dvěma brankami podařilo vývoj otočit, poslední slovo však v závěrečné desetiminutovce patřilo Metallurgu.

V 52. minutě Platonov vyrovnal a v čase 58:47 rozhodl svým druhým gólem v utkání Rolinek.

Marek má nyní v čele tabulky produktivity KHL 34 bodů (19+15) z 24 zápasů.

Kontinentální liga:
Magnitogorsk - Voskresensk 3:2 (29. a 59. Rolinek (na oba Marek), 52. Platonov - 32. Smirnov, 44. Gorďjuk).