Živě

Česká reprezentační pětka přišla o jednoho z členů

15. července 2020 15:54 - Moskva/Praha

Přestože s Chabarovskem, do kterého zamířil loni v létě z čínského Kunlunu, měl platnou smlouvu i pro příští sezonu Kontinentální hokejové ligy, v Amuru nakonec devětadvacetiletý český reprezentační obránce Ondřej Vitásek pokračovat nebude. S vedením klubu se dohodl na předčasném ukončení spolupráce.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Prostějovský rodák, který reprezentoval na MS 2014 a ZOH 2018, odehrál v uplynulém ročníku za Amur 55 zápasů, v nichž zaznamenal pět gólů a sedm asistencí. V KHL nastupoval extraligový šampion s Libercem z roku 2016 i za Chanty-Mansijsk.

Na soupisce Chabarovsku tak zatím zůstávají čtyři čeští reprezentanti - brankář Marek Langhamer, obránce Michal Jordán a útočníci Tomáš a Hynek Zohornovi.

Obránce Mašín míří podle ruských médií do Chabarovsku

Přesto by Češi nakonec mohli obsadit pět míst pro cizince v týmu. Některé ruská média totiž před dvěma týdny informovala, že Amur jedná s obráncem Dominikem Mašínem, jenž uplynulý ročník strávil v zámořské AHL v týmu Syracuse Crunch.

škv, Sport.cz

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..