Čerepovec - Kazaň 3:2Abdulův gól pomohl Čerepovci porazit v KHL Kazaň

Český útočník Jindřich Abdul vstřelil v Kontinentální lize druhý gól a pomohl Čerepovci zvítězit doma nad Kazaní. Severstal vyhrál 3:2 v prodloužení a uspěl potřetí z posledních čtyř zápasů. Naproti tomu Kazaň prohrála v novém ročníku KHL teprve podruhé.

Čtyřiadvacetiletý Abdul otevřel skóre v 36. minutě rychlým příklepem. Obě další branky vítězného mužstva vstřelil Daniil Vovčenko, který ukončil zápas 45 sekund před vypršením nastavené pětiminutovky.

V utkání Čeljabinsku s Dinamem Minsk proti sobě nastoupili čeští brankáři Roman Will a Dominik Furch. Z dvoubodového zisku se po výhře 3:2 radovali hosté, neboť Furch nedostal v rozhodujících samostatných nájezdech ani jeden gól. Poslední nájezd zlikvidoval Tomáši Hykovi, který předtím přihrál na druhý gól Traktoru.