Omsk v KHL otočil zápas, trefili se Škoula a Jágr

MOSKVA

Hokejisté Omsku dokázali otočit domácí zápas KHL proti Novokuzněcku, s kterým ještě pět minut před koncem prohrávali 1:3. Poté se trefil obránce Martin Škoula a stejný hráč 42 sekund před koncem přihrál Antonu Kurjanovovi na vyrovnávací branku. V závěrečné minutě prodloužení rozhodl o bodu navíc opět Kurjanov.

Jaromír Jágr v dresu Omsku na archivním snímku

Do střeleckých statistik se zapsal také Jaromír Jágr, jenž po asistenci Romana Červenky snížil v druhé třetině na 1:2. Omsk se díky dvoubodové výhře dotáhl na vedoucí tým Východní konference Kazaň.

O přední příčky a tím výhodné nasazení do play off úspěšně bojuje také Magnitogorsk, který vyhrál 3:1 v Astaně. V polovině zápasu zvýšil již na třígólový rozdíl kapitán úřadujících mistrů světa Tomáš Rolinek.

Kontinentální hokejová liga
Omsk - Novokuzněck 4:3 v prodl. (Škoula 1+1, Jágr 1+0, Červenka 0+1 - Nedorost 0+1), Barys Astana - Magnitogorsk 1:3 (za hosty Rolinek 1+0), Jekatěrinburg - Novosibirsk 0:4, Čeljabinsk - Nižněkamsk 6:5, Kazaň - Chabarovsk 3:2.