Rubriky:

Kontinentální liga

HC Lev bude hrát Kontinentální ligu od příští sezóny

9. května 2011 14:09 - BRATISLAVA

Hokejový klub HC Lev bude hrát Kontinentální hokejovou ligu (KHL) od sezóny 2011/2012. Domácí utkání odehraje klub na zimním stadiónu v Popradě. Na tiskové konferenci v Bratislavě to oznámil prezident KHL Alexander Medvěděv.

 

Ivan Vilček, Právo

HC Lev bude prvním klubem ze střední a západní Evropy, který si zahraje druhou nejkvalitnější hokejovou ligu světa. „HC Lev splnil všechny podmínky z hlediska financí, infrastruktury i dalších záležitostí. Účast týmu v bojích o Gagarinův pohár bude určitě přínosem,“ uvedl Medvěděv.

HC Lev by měl hrát v Bobrovově divizi s moskevskými kluby Spartak, CSKA a Dynamo, s Dynamem Riga a SKA Petrohrad. Generální ředitel klubu Roman Slavčev potvrdil, že už probíhají jednání s hráči. Realizační tým a trenéry představí klub do dvou týdnů. „Základem našeho týmu budou Slováci a Češi. Rozpočet našeho klubu je na úrovni například Dinama Riga,“ dodal Slavčev.

Ivan Vilček (Bratislava), Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..