Brankář Štěpánek léčí otřes mozku po srážce se spoluhráčem

12. října 2011 13:57 - PETROHRAD

Český hokejový brankář Jakub Štěpánek se zotavuje z otřesu mozku a v ruském Petrohradu už týden nechytá. Pětadvacetiletého reprezentačního gólmana zranil 3. října při rozbruslení před zápasem s Dynamem Riga švédský spoluhráč Tony Martensson, jenž ho nešťastně zasáhl kolenem do hlavy.

 

Alexandra Mlejnková, ČTK

"Kuba to už znovu zkoušel na ledě, ale hlava ho zatím pořád bolí. Pro jistotu se v úterý podrobil dalšímu vyšetření, ale výsledky má dobré," řekl ČTK hráčův agent Vladimír Vůjtek mladší.

Podle něj se dá doba Štěpánkova návratu do tréninkového zatížení obtížně odhadnout. "U otřesu mozku to bývá různé, je to hlavně o tom subjektivním pocitu. Hlava ho pořád pobolívá, takže se uvidí v příštích dnech," dodal Vůjtek.

Bývalý vítkovický brankář začal novou sezonu ve velké formě a byl vyhlášen nejlepším gólmanem měsíce září v KHL. V brance Petrohradu ho zastoupil debutant v soutěži Ilja Ježov.

ČTK

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..