Čeljabinsk - Ufa 1:6Čeljabinsk bez českých bodů utrpěl v KHL debakl s Ufou

V dresu Čeljabinsku poprvé po šesti zápasech KHL nebodoval ani jeden z dvojice českých útočníků Lukáš Sedlák, Tomáš Hyka a Traktor utrpěl doma debakl 1:6 s Ufou. Salavat Julajev tak rázně ukončil čeljabinskou sérii osmi výher, během níž se tým posunul do čela tabulky celé soutěže.

Tomáš Hyka během tréninku hokejové reprezentace

Šlágr dne mezi nejlepšími týmy divizí Východní konference příliš nevyšel vedle obou nejproduktivnějších Čechů v soutěži ani brankáři Romanu Willovi, jenž byl po dvou třetinách a čtyřech inkasovaných gólech střídán. Čeljabinsk po porážce přišel o vedení v tabulce, o skóre ho předstihl Magnitogorsk.

Metallurg dnes vyhrál 5:4 po samostatných nájezdech v Rize. Domácímu Dinamu zachránil alespoň bod Lukáš Radil, jenž v 56. minutě svým třetím gólem v sezoně vyrovnal na 4:4. V rozstřelu se jako jediný hráč Rigy prosadil jiný český útočník Rudolf Červený, zatímco Matěje Machovského v domácí brance překonali dva hráči Magnitogorsku.