Rubriky:

Kontinentální liga

VIDEO: Slovenský kapitán bez respektu. Fandové Slovanu Bratislava Cháru vypískali

8. prosince 2012 20:00 - Bratislava

Při každém doteku kapitána Lva Praha Zdena Cháry s pukem při sobotním utkání se Slovanem bratislavští diváci pískali. Fandové nemohou kapitánovi slovenské reprezentace odpustit, že v pražském utkání proti Slovanu trefil svého kolegu z národního mužstva Miroslava Šatana, který od té doby pro zranění nehraje.

Ivan Vilček, Sport.cz

Už při nástupu obou mužstev přivítal Cháru silný pískot diváků a to se opakovalo při každém jeho doteku s pukem, nebo když se objevil v záběrech na kostce nad ledem. „Je to trapné. Když bude hrát za Slovensko, všichni ho budou nosit na rukou," kroutil hlavou starší fanoušek Slovanu. Jako jeden z mála Chárovi při nástupu na led zatleskal. „Vždyť v NHL i teď v KHL reprezentuje slovenský hokej a dělá to výrobně," dodal.

Když Řepík v první třetině poslal k ledu dalšího miláčka bratislavských tribun obránce Višnovského, strhla se mela. Slovanisté bránili svého beka. Hráči Lva, kteří byli na ledě, se zapojili do strkanice, ale Chára se držel pro jistotu opodál. Bylo vidět, že nechce popudit tribuny ještě víc proti sobě.

Ivan Vilček (Bratislava), Sport.cz, Právo

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..