Rubriky:

Kontinentální liga

Asistent trenéra Votruba předčasně končí na střídačce Lva Praha

8. října 2013 12:00 - Praha

Den po smolné porážce od Magnitogorsku se vedení pražského Lva rozhodlo učinit změnu v realizačním týmu. U jediného českého zástupce v Kontinetální hokejové lize s okamžitou platností končí Jan Votruba, dosavadní asistent trenéra Václava Sýkory. Ten vedl úterní trénink spolu s dalším svým asistentem Zanattou a koučem gólmanů Haasem.

 

Petr Horník, Právo

Důvodem změny jsou nepřesvědčivé výkony ambiciózního týmu, který prošel v létě velkou přestavbou a do něhož byla angažována řada hvězd v čele se švédským mistrem světa Martinem Thörnbergem nebo Finem Niko Kapanenem.

O odchodu Votruby rozhodl prezident klubu Jevgenij Myškovskij po pondělní prohře Lva s Magnitogorskem 3:4 v prodloužení. Pražané přitom výhru v normální hrací době ztratili čtyři sekundy před koncem.

"Večer po utkání padlo rozhodnutí, prezident klubu se rozhodl přerušit spolupráci s Janem Votrubou. Václav Sýkora a Ivano Zanatta u týmu pokračují - stejně jako Jan Zachrla, Rostislav Haas a další členové realizačního týmu, " uvedl sportovní ředitel klubu Rašid Chabibullin.

Lev je po třinácti utkáních sedmý v tabulce Západní konference KHL. Nyní jej čekají tři zápasy v domácím prostředí, jeho dalším soupeřem bude ve středu Nižněkamsk.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..