VIDEO: Lákavý pohled do tajemné komnaty! Kamera v šatně roztleskávaček Magnitogorsku

15. dubna 2014 12:26 - Magnitogorsk/Praha

Kamera v šatně hokejistů není ničím mimořádným. I u nás jsou tyhle pohledy při extralize běžné. Zato návštěva místnosti, kde se převlékají a připravují roztleskávačky, to už je jiná kapitola.

V KHL se ale ani něčeho takového nebojí. Tajemství šatny slečen, které při zápasech křepčí na tribuně, je  přinejmenším částečně odhaleno. Prostory zejména pánům zapovězené odhalila bez rozpaků sama děvčata.

Roztleskávačky Magnitogorsku nastrčily do šatny kameru a začaly se před ní producírovat. Zachytily až nečekaně detailně, jak zbrojí na zápasy. Tyhle slečny budou v Magnitogorsku v akci od pátku, kdy začne finálová série domácích hokejistů s pražským Lvem. V hale pro sedm tisíc fanoušků se i díky nim dá očekávat pořádně žhavá atmosféra.

vap, Sport.cz

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..