Rubriky:

MS 2017

Gólová hitparáda: Chladnokrevný Rus i francouzsko-kanadská nádhera

12. května 2017 09:10 - Paříž/Kolín nad Rýnem

Francie je na hokejovém mistrovství světa hodně vidět, naposledy domácí hráči zle potrápili Kanadu. A právě v jejich vzájemném duelu padly hned dva ze tří nejhezčích gólů sedmého dne světového šampionátu. Třetí parádní trefou dne byl podle IIHF gól ruského střelce Pltnikova. Která trefa je nejhezčí podle vás?

 

Michal Kamaryt, ČTK

Zapomenutý Sergej Plotnikov se předvedl proti Dánsku. Zůstal před brankářem a získal puk. Žádný stres, panika. Chladnokrevně si počkal, udělal kličku gólmanovi a pak zavěsil. Rusko v tu chvíli vedlo 2:0.

Top Goals May 11

One deke, two one-timers. Here are your Top Goals from Day 7 at #IIHFWorlds Vote for your favourite to WIN a Tissot watch: http://bit.ly/2qjrupM

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 11. květen 2017

Kanadským zástupcem ve vybrané trojici je Claude Giroux. Rozehrávka na spoluhráče, zpětná přihrávka a kalibrovaná střela, která se otřela o tyčku. Hvězda Philadelphie vymetla svojí parádní střelou růžek francouzské branky.

Třetím do party ve výběru parádních zásahů na MS byl ve čtvrtek gól domácího Oliviera Dame-Malky. Ten nabral rychlost, dostal puk, napřáhl a vše prostřelil. Trefa, která skončila pod horní tyčkou kanadské branky přivedla francouzské fanoušky do extáze.

lik, Sport.cz

Časová osa: MS 2017

Filtr článků - MS 2017


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..