Trojitá gólová dávka z MS. Když se to umí, je to snadné

15. května 2017 10:18 - Paříž/Kolín nad Rýnem

Zápasy v základních skupinách na hokejovém mistrovství světa se blíží ke konci a hráči jsou více a více sehraní. Už nejen tvrdé rány od modré čáry, čas je i na kombinace do prázdné branky. Dvě takové jsou ve výběru desátého dne tří nejkrásnějších gólů podle IIHF.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

Prvním na seznamu je Švýcar Fabrice Herzog, který otevřel skóre v utkání s Finskem. Tady jde ještě o přesnou trefu. Střela z kruhu přes obránce mířila do šibenice, až láhev s pitím, která si hověla na brance, vyletěla do vzduchu a provedla salto.

Top 3 Goals - May 14

This is some flashy stuff. Here are the Top 3 Goals from Day 10 at #IIHFWorlds. Vote on which one you think is best to Win a Tissot Watch: http://bit.ly/2qjrupM

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 14. květen 2017

Švédská souhra v obranném pásmu soupeře neměla chybu. Dánové nestačili reagovat, zastavili se, až když byl puk v brance a oni prohrávali 0:3. Ťukes ukončil William Nylander. Ani obětavý skok gólmana tuto kombinaci nezhatil.

Kdo v neděli předvedl nejlepší hokejové divadlo? Razítko za svižnou kombinací získal Američan Johnny Gaudreau v utkání proti Slovensku. Žádné držení kotouče, ale rychlá výměna, kdy obrana nestačí. Pokud vše vyjde, je to snadné.

lik, Sport.cz

Časová osa: MS 2017

Filtr článků - MS 2017


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..