MS 2019

Živě

Oznámkujte české hokejisty po porážce s Ruskem

26. května 2019 18:35 - Praha

Česko - Rusko 2:3 po samostatných nájezdech. Na závěr mistrovství světa v hokeji tým trenéra Miloše Říhy nepoznal radost z výhry. Češi v utkání prohrávali, ale první třetinu nakonec vyhráli 2:1. Druhou nezačali ideálně, už v první minutě bylo srovnáno. Po čtyřiceti minutách byl stav nerozhodný. Totéž platilo po šedesáti minutách, poté i po prodloužení. Rozhodnout musely až samostatné nájezdy, zde byl šťastným Ilja Kovalčuk a Rusko získalo bronz, Češi brali čtvrté místo. Jaké známky byste dali českým hráčům za výkon proti Rusku?

Vasily Fedosenko, Reuters

lik, Sport.cz

Oznámkujte české hokejisty za výkon proti Rusku. 1 - nejlepší, 5 - nejhorší.

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.