Pastrňák obleče speciální ekologický dres vyrobený z odpadu

13. ledna 2019 10:16 - San Jose/Praha

Speciální dresy budou oblékat hokejisté během víkendu hvězd NHL, který se v San Jose uskuteční od 25. do 26. ledna. Zástupci soutěže oznámili, že firma Adidas ve spolupráci s Parley for the Oceans vyrobila speciální ekologické dresy, které hráči navléknou nejen během dovednostních soutěží, ale i při turnaji mezi jednotlivými divizemi NHL.

 

NHL PR

Pro všech jednatřicet týmů byly vytvořeny dvě sady dresů - jeden v bílém provedení, druhý v černém. Design všech úborů je jednotný, novinkou oproti předcházejícím ročníků Utkání hvězd je, že hráčům bude na hrudích dominovat logo jejich týmů. Až dosud přitom dresům vévodilo logo NHL.

Dresy jsou vyrobeny z odpadu sesbíraného z oceánu, jakým jsou třeba plastové lahve, a mají být symbolem aktivit vedoucích k ochraně oceánů. Symboliku mají i v souvislosti s hokejem - bílé dresy mají ztělesňovat led, černé puk.

Z českých hokejistů se Utkání hvězd zúčastní jen útočník Bostonu David Pastrňák.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..