Živě

Malý fanoušek dostal vstupenku na rozhodující zápas. Radostí skákal až ke stropu

7. května 2019 19:52 - Grand Prairie/Praha

To bylo radosti! Malý fanoušek Blues Jayden Linden se během pondělního dne dozvěděl, že rozhodující zápas čtvrtfinálové série mezi St. Louis a Dallasem bude moct sledovat na vlastní oči v hale Enterprise Center. Video s jeho bezprostřední reakcí natočil jeho otec a na sociální síť ho umístil klub.

 

Twitter

Více než 3000 kilometrů dělí Lindenovo bydliště s halou v St. Louis. Malý příznivec Blues totiž bydlí ve vzdáleném městě Grand Prairie v kanadské provincii Alberta. Ani to ale jeho otce neodradilo a svému synovi splnil jeho velké přání.

„Běž si zabalit kufr, odjíždíme ve dvě v noci," stálo na papíře, který klučina rozbalil před kamerou. Jedenáctiletý fanoušek se tak může těšit na úterní hokejovou bitvu, ze které vzejde finalista Západní konference.

Ostře sledovaný duel bude zajímavý i pro české hokejové diváky. V případě postupu St. Louis by mohly na soupisku české reprezentace pro blížící se mistrovství světa přibýt další zvučná jména. Za Dallas totiž válí zkušený obránce Roman Polák a centr Radek Faksa.

pb, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..