Živě

Hotovo! Kubalík míří do Chicaga. Ukáže se i v Praze?

29. května 2019 17:17 - Chicago/Praha

Český hokejový útočník Dominik Kubalík se podle očekávání upsal týmu NHL Chicago Blackhawks, které na něj získalo na konci ledna práva od Los Angeles. Třiadvacetiletý rodák z Plzně podepsal roční kontrakt na 925 tisíc dolarů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Vítej na palubě," hlásí twitterové stránky klubu směrem k útočníkovi, který dosud hájil barvy klubu Ambri-Piotta ve švýcarské lize, v níž v uplynulé sezoně vyhrál produktivitu základní části.

Upozornil na sebe mimo jiné i výbornými výkony na uplynulém mistrovství světa, kde nasbíral v deseti zápasech 12 bodů a nastřílel šest gólů.

Pokud se prosadí do prvního týmu Chicaga, bude mít šanci si v dresu slavného klubu NHL zahrát i v Praze, kde Chicago nastoupí 4. října na úvod sezony proti Philadelphii.

roj, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..