Rubriky:

NHL

Živě

Na světě byla teprve dvacet minut. Nově narozená fanynka Blues si poseděla ve Stanley Cupu

6. června 2019 22:04 - St. Louis/Praha

Na světě byla méně než hodinu, přesto už ví, jaké to je dotýkat se slavné hokejové trofeje. Američanka Ann Marie Vancilová se narodila v úterý ve městě St. Louis a její rodiče jsou vášnivými fanoušky Blues, finalistů letošního ročníku NHL. Ann tak pokořila dosavadní rekord. Je nejmladším člověkem na světě, který si poseděl ve Stanley Cupu.

 

Twitter

Dva oddaní fanoušci Blues Clark a Beth se dozvěděli, že pohár pro vítěze NHL bude v nemocnici jen pár hodin před tím, než se jejich dcera měla narodit. Když se jejich potomek dostal na svět o něco dříve, než bylo v plánu, neváhali a poprosili personál, jestli by nemohl zařídit návštěvu Stanley Cupu přímo v jejich pokoji.

A tak se také stalo. Fanynka St. Louis Ann si tak mohla posedět ve slavné trofeji pouhých 20 minut po svém narození, čímž překonala dosavadní rekord rodičů z Chicaga, kteří svého syna posadili do trofeje, když byl starý 97 minut.

„Také jsem byla fanynkou Blues ještě před tím, než jsem začala chodit," nechala se slyšet pro místní média novopečená maminka Anny. „Blues do toho!" zakřičeli oba rodiče do objektivů, když je fotografové zvěčňovali společně s pohárem.

pb, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..