Rubriky:

NHL

Dojemná scéna! Chlapec se po roce setkal s tátou, aplaudovali fanoušci i Gudas

21. listopadu 2019 13:43 - New York/Praha

Nejen výhře hokejistů Rangers 4:1 tleskalo přes sedmnáct tisíc přítomných diváků v newyorské Madison Square Garden. Během středečního utkání NHL proti Washingtonu fanoušky i hráče na ledě dojal moment, ke kterému došlo při jedné z reklamních přestávek.

 

Twitter

Mladý Luke, jeden z příznivců Jezdců, měl za to, že se právě účastní soutěže, v níž může vyhrát dres svého oblíbeného klubu.

Když mu měla být cena předána, zažil chlapec pořádný šok. Seshora ze schodů mu totiž výhru nenesl nikdo jiný než jeho otec. Muž, který poslední rok strávil jako rotmistr v Afghánistánu, a o němž Luke nevěděl, že se po dlouhé době znovu potkají právě ve středu na hokeji.

Šťastný hoch se okamžitě rozběhl ke svému tátovi a oba jen stěží zadržovali slzy. Krásné gesto ocenili nejen fanoušci, ale i hráči na ledě včetně českého obránce Capitals Radka Gudase.

Ruskou palbu podpořil i Čech! Odnesl to lídr soutěže

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..