Rubriky:

NHL

Během Utkání hvězd NHL sehrají poprvé zápas i hokejistky

16. ledna 2020 11:35 - New York

Součástí víkendu Utkání hvězd NHL bude příští týden v St. Louis poprvé zápas hokejistek. Během pátečního programu dovednostních soutěží se střetnou v duelu na 20 minut výběry ženských hvězd USA a Kanady ve formátu tři na tři.

 

Profimedia.cz

Týmy budou tvořit vždy jedna brankářka a devět hráček do pole. Dvacet ve středu nominovaných hokejistek má dohromady ve sbírce 39 olympijských medailí a 109 cenných kovů z mistrovství světa.

Další milník pro ženy během Utkání hvězd NHL přichází rok poté, co se Kendall Coyneová Schofieldová jako první žena účastnila dovednostních soutěží. Sedmadvacetiletá Američanka loni v San Jose zaskočila za zraněného Nathana McKinnona a v soutěži v rychlosti bruslení skončila sedmá z osmi účastníků.

Premiéra! Rittich se dostal do nominace na All Star Game

Vrcholem exhibiční akce bude v sobotu 25. ledna miniturnaj mezi týmy divizí NHL, jehož se zúčastní i čeští útočníci David Pastrňák, Tomáš Hertl a brankář David Rittich.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..